PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763618}

Anon

5,9 21 270
ocen
5,9 10 1 21270
5,0 3
oceny krytyków
Anon
powrót do forum filmu Anon

ale hała

ocenił(a) film na 3

tak włączyłem nie czytając nic o filmie, ale jakbym przeczytał, ze niemiecki, to bym nawet nie włączał. Wszystko jest tu bez sensu, 0 logiki. np, czemu jej po prostu nie aresztowali jak pierwszy raz przyszła do apartamentu gł bohatera. no i przyszłość bez prywatności, a nie ma kamer na ulicach? właśnie ze względu na działalnośc hakerów powinny być kamery i wszystko.

ocenił(a) film na 8
profix

A jakie mieli dowody że to ona zabijała tych ludzi ?,żadnych a nie chcieli jej aresztować za hakerstwo tylko za morderstwa.Kamery na ulicach to nie to samo co zapis całego twojego życia prosto z twoich oczu

ocenił(a) film na 10
profix

No tak. To teraz wyobraz sobie, ze od razu ja aresztowali i film sie zaraz skonczyl. Czy Twoim zdaniem w takim przypadku film bylby interesujacy? Nie trzeba bys supermozgiem, zeby sie zorientowac, ze takie rozwiazanie jest nie do przyjecia.

ocenił(a) film na 7
profix

A ja uważam odwrotnie co do kamer. W tak wykreowanym świcie kamery byłby wręcz nielegalne. Władza miała tylko dostęp do oka każdego obywatela, oprócz wiadomo hakerów. Kamery mógłbym użyć każdy a tak to pełna inwigilacja obywateli tylko przez władze i służby

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones