PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614994}

Kryptonim: Shadow Dancer

Shadow Dancer
6,0 6 001
ocen
6,0 10 1 6001
6,3 3
oceny krytyków
Kryptonim: Shadow Dancer
powrót do forum filmu Kryptonim: Shadow Dancer

10/10 REWELACJA

ocenił(a) film na 10

Bardzo rzadko oceniam film na 10,ale w tym wypadku ta ocena jest jak najbardziej zasadna.Uwielbiam kino rodem z Wysp,a szczególnie o takiej tematyce i ten film spełnił moje oczekiwania.Na wstępie moich wywodów słówko do ludzi,którzy się zawiedli na tym filmie i marudzą,że to był nudny thriller.Ludzie ten film to nie jest żaden dreszczowiec rodem z Hollyłódż,tylko solidny dramat.Obraz ten trzyma poziom od pierwszych mocnych scen.Film jest bardzo dobrze zagrany,chyba jedna z lepszych ról stonowanego Owena,a aktorka odtwarzająca główną rolę rewelacyjna(tak z urody bardzo przypomina naszą Annę Gzyrę).Na plus zdjęcia,muzyka i scenografia,bardzo dobrze ukazany Belfast tamtych czasów.Film trzyma widza w napięciu i emocjach do samego końca,widz nie raz zadaje sobie pytanie jak ja bym postąpił na miejscu głównej bohaterki?Zaskoczyło mnie również zdemaskowanie "Shadow Dancera" nie wpadłem na ten trop.Kilka scen jest z najwyższej półki i pozostanie w pamięci na długo,jak te z pogrzebem,rozwijaniem folii i jej zwijaniem,czy końcówka z matką myjącą szklanki.Brawo również za zakończenie.Pięknie nie po Hollyłodzku.Polecam.

kleju30

Czytając twoją opinię mam wrażenie, że ktoś cię zmusił do jej napisania :D
Oglądałem dużo dobrych filmów (w tym także dramatów), ten zdecydowanie do nich nie należy.
No ale jak to się mówi każdy ma prawo do swojego zdania więc niech ci będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones