PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653659}

Wypisz, wymaluj... miłość

Words and Pictures
6,3 8 351
ocen
6,3 10 1 8351
4,7 3
oceny krytyków
Wypisz, wymaluj... miłość
powrót do forum filmu Wypisz, wymaluj... miłość

Jak w temacie, dałam temu filmowi ocenę 8, ponieważ był niesamowicie przyjemny biorąc pod uwagę, że zaklasyfikowany został jako komedia romantyczna. W porównaniu z innymi szmirami z tego gatunku 'Words and Pictures' jest jedną z perełek. Niekoniecznie każdemu bym poleciła, głównie z tego powodu, że nie wszyscy lubią romanse. Specyfika tego filmu polega na tym, że został stworzony w sposób zachwycający od strony wizualnej oraz muzycznej, tak samo jak i gra aktorów była dobra a nawet momentami bardzo dobra, co nie jest takie częste we współczesnych 'dziełach'. Ten film mnie urzekł. Zainspirował wręcz. Minusem jest zbytnio rozwinięty motyw niechęci syna do ojca-alkoholika a nieskupienie się głębsze na chorobie Delsanto. Wiemy, że jest chora, dostaliśmy nawet informacje jak się ta przypadłość nazywa. Ale to puste słowa. Na szczęście Juliette Binoche swą mimiką, grą ciałem potrafiła nam przekazać tragizm swej postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones