Clive OwenI

7,9
26 598 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clive Owen

Geniusz

użytkownik usunięty

Najbardziej niedoceniony aktor, jaki przychodzi mi na myśl. Jak można było mu nie dać Oskara za "Bliżej", doprawdy nie wiem. No i dlaczego to nie on jest Bondem - Craig w tej roli to żenada...

no właśnie.... ma bardzo dobre duety z bardzo dobrymi aktorkami, ale w większości w średnich filmach. szkoda, bo ma moc.
a bond byłby z niego rewelacyjny.

minadra

Prawda

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Cały jego geniusz wychodzi w The Knick. Naprawdę zrobił na mnie wrażenie jako Thackery.

użytkownik usunięty
crotalus1

Racja, choć mnie imponuje w prawie każdej roli - wystarczy wspomnieć "Odpoczniesz po śmierci", czy "Krupiera" - oba filmy genialne głównie przez geniusz aktora.

crotalus1

Hej! Nie wiesz może gdzie można ZA DARMO obejrzeć The Knick? Bardzo chcę go oglądnąc , ale nie wiem gdzie :(

użytkownik usunięty
Justi4524

Justi - sorry za długie myślenie ale byłem w życiowym out of space. Na priv podpowiem co i jak, ale nie mam Twojego maila. Na jakimś tajnym podpowiem co i jak - no chyba, że już nie aktualne... :)

crotalus1

Bo to rzeczywiście b. dobry aktor

Owen jest za stary na Bonda. Po za tym by się nadał, ale napewno nie byłby lepszy od Connery'ego Po za tym Craig jest świetnym Bondem. Pokazał coś zupełnie nowego. Ogólnie te najnowsze filmy z Craigem są zupełnie inne. I to mnie cieszy. Zawsze lepiej obejrzeć coś nowego. Po za tym miałem już dość Pierce'a Brosnana. Filmy z nim były strasznie kiczowate, wręcz żenujące.

użytkownik usunięty

Mam identyczne odczucia.

użytkownik usunięty

Każdy głos poparcia w tej dyskusji cieszy podwójnie, całkiem serio. Trudno nam będzie zrozumieć speców od castingu. Ale cóż - to oni tracą miliony, nie My... A My?
We'll never walk alone!

użytkownik usunięty

Indeed. Serdecznie pozdrawiam!!

użytkownik usunięty

Też mi na Bonda J. pasuje. Ale niedoczekanie nasze niestety

D. Craig jest młodszy, a i tak już od lat producenci mówią, że jest już za stary to tym bardziej Oven ich nie interesuje. Jak pojawi się ktoś nowy to w przedziale wieku 35 maksymalnie 40 lat.

Chciałbym żeby znowu zagrał główną rolę w czymś na miarę "Ludzkich Dzieci", należy mu się to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones