Clive OwenI

7,9
26 646 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clive Owen

Czy Clive Owen zagrałby lepiej agenta 007 jamesa Bonda w filmie Cassino Royale niz Daniel Craig ? Serdecznie zapraszam do udziału w rankingu na moim blogu.

Darken

Hm...Czy lepiej, sama się zastanawiam, ponieważ Daniel Craig bardzo mi się podoba w roli Bonda. Ale przyznać muszę że Clive pasowałby idealnie do tej roli:)

gold_fish_81

Sadze podobnie.... Czy lepiej nie wiadomo... Daniel jest w koncu swietnym aktorem ale Clive jest przystojniejszy i wg mnie pod wzgledem wygladu bardziej sie nadaje;p Jakby nie bylo aktor wcielajacy sie w Bonda ma nie tylko swietnie grac ale i dobrze wygladac.

Darken

Craig jest ok, ale Clive ma styl, klasę, niewymuszoną nonszalację, głos i charyzmę więc myślę że byłby świetny

Joanna_7

Ja nie trawię Craiga jako Bonda. Jest zupełnie inny i wydaje mi się,że gorszy od poprzedników. A Brosnana idealnie zastąpiłby Owen. Jest świetnym aktorem i ta rola byłaby dla niego stworzona.

Darken

Jestem tego pewien ze Clive Owen byłby lepszym bondem od Daniela 'jedna mina' Craiga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones