Clive OwenI

7,9
26 646 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clive Owen

Najlepsza rola Owena

użytkownik usunięty

Która rola Clive'a Owena jest Waszym zdaniem najlepsza? Moim zdaniem ta w filme "Dzieci ludzkie".

''Krol Artur'' - bardzo dobrze tam zagral.

nikola215

Moim zdaniem jego najlepszymi rolami były te w "Bez granic" i w "Bliżej".

domi_bwp

the international, 'tylko strzelaj' - z monicą belucci, świetny pastiż:) no i 'ludzkie dzieci'. aaa 'gra dla dwojga' tez przyjemny film

użytkownik usunięty
domi_bwp

Szkoda tylko, że "Bliżej" jest jednym z najsłabszych filmów, jakie widziałam.

Do wypisanych już tu przez Was filmów dorzuciłabym jeszcze "Wykolejonego". Całkiem przyzwoicie tam zagrał.

googaify

„The International” :D nie dość, że wyglądał tam szałowo, to jeszcze ta pasja i błysk w oku ;) zdecydowanie moja ulubiona rola. śmiga teraz na hbo i chyba dobry moment żeby sobie wrócić do tego filmu. tam jest pod nazwą „Bank”, chociaż ja pamiętam, że w kinach był pod angielską nazwą. leci chyba dzisiaj wieczorem

Oczywiście, że w "tylko strzelaj" xD tam jak zabijał marchewką było godne oskara ;D Choć lubię go bardzo i w sumie tam gdzie go widziałem grał dobrze, the international, wykolejony czy plan doskonały.

Wg mnie zdecydowanie "Bliżej". Genialna rola, skomplikowana postać, no i świetny film.

trudno wybrać 1 rolę, bo prawdę mówiąc wszystkie, które oglądałam zagrał bardzo dobrze nawet jeśli film był niezbyt... Świetne role w "Tylko strzelaj", "Wykolejony", "Bez granic", "Bent", "Krupier" ale najbardziej chyba jednak podobał mi się w "Closer".

"Bez granic"

w każdym filmie jest genialny i poraz enty powtórzę nie ograniczajmy się do jednej roli !!!

tylko strzelaj, ludzkie dzieci, ewentualnie wykolejony

wolfisto

Ludzkie Dzieci + Closer

Inside man + king arthur

Król Artur bezapelacyjnie a potem z innej "beczki" Tylko Strzelaj ;d

Bezapelacyjnie na dzień dzisiejszy The Inside Man Spike'a Lee, prawdziwe arcydzieło i gra aktorska na najwyższym poziomie.
Za każdym razem jak oglądam go w roli Daltona Russela mam ciarki :)

Bliżej, Ludzkie dzieci , Plan doskonały

Kiedyś uwielbiałam go za role w Elizabeth:złoty wiek, ale w Bent'cie pokazał w pełni swój kunszt aktorski i tak jego przemiana na koniec sprawia że według mnie jego najlepsza rola jest własnie w tym filmie.

busiunia13

"Kiedyś" a teraz już nie ?

tomucho77

Chyba nie doczytałes do końca napisłam że kiedys lubiłam go z rolę w elizabeth a teraz uwielbiam go za role w bencie

busiunia13

Doczytałem i nie widzę "a teraz" ?

tomucho77

a teraz bardziej wole jego role w bencie

busiunia13

Oj Baśka, Baśka wciskasz mi tu kity :)

Na dzień dzisiejszy cenię go za kreacje w "Trust" i "Closer".

"Ludzkie dzieci"

Knick, tyle w temacie.

androgenius

Knick, Knick, Knick

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones