Clive OwenI

7,9
26 646 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clive Owen

na jamesa bonda . Bo pierce bosnan to taka gogusina jest a craig to taki rusek z wygladu

hdsr32

A ja z kolei, nie moge na niego patrzeć. A tym bardziej oglądać jego kreacje aktorskie. Moze dlatego, ze jestem świeżo po " Gra dla dwojga" i mam negatywne podejscie do filmu, jak i do roli Clive'a.
No, ale wiadomo, każdemu co innego pasuje.

lukmack

Film 'gra dla dwojga' no porażka nad porażki...
i niestety moje odczucia są podobne, to jedyny film z nim w roli gł. jaki oglądałam i niestety zaważył całkowicie nad tym czy mogę na niego patrzeć czy też nie :>

hdsr32

w zasadzie od dłuższego czasu zastanawiam się kto mógłby zastąpić brosnana, bo szczerze mówiąc craig to jakieś nieporozumienie. nie żebym coś miała do niego samego, ale zdecydowanie nie pasuje do tej roli. nigdy nie wzięłam pod uwagę Owena i teraz jak tak przeczytałam Twój komentarz to myślę, że to wcale nie taki głupi pomysł. chociaż nie zgadzam się z tym, że brosnan to "gogusina" (był według mnie zaraz obok moora najlepszym bondem), to przyznaję rację, że Owen mógłby się sprawdzić w tej roli.

kompaktowa

aktor na prawdę w porządku, widziałem na razie z nim 2 filmy (Sin City, Tylko strzelaj) role podobne, ale obie świetne, muszę jeszcze zobaczyć jakieś filmy z tym aktorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones